Kontakta oss på Pema People!

Kontakta Pema

Administration

Pia Ekdahl

Lön

Telefon: 011-500 10 24
E-post: lon@pemapeople.se

Magnus Sundberg

CIO/ IT-chef

Telefon: 076-546 10 31
E-post: magnus.sundberg@pemasweden.se

Kenneth Sahlin

Serviceman

Telefon: 011-500 10 13
E-post: kenneth.sahlin@pemasweden.se

Susanne Lindmark

Lönechef

Telefon: 076-677 70 88
E-post: susanne.lindmark@pemasweden.se

Maria Trygg

Lön

Telefon: 011-500 10 24
E-post: lon@pemapeople.se

Johan Fröberg

Verksamhetsutvecklare

Telefon: 011-500 10 35
E-post: johan.froberg@pemapeople.se

Heléne Månsson

Ekonomichef

Telefon: 076-677 70 53
E-post: helene.mansson@pemasweden.se

Cajsa Karlström

Redovisningsekonom

Telefon: 076-546 10 43
E-post: cajsa.karlstrom@pemasweden.se

Bygg & Anläggning

Susanne Ljungskog

Konsultchef

Telefon: 070-677 50 22
E-post: susanne.ljungskog@pemapeople.se

Micro Nordström

Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 92 91
E-post: micro.nordstrom@pemapeople.se

Alexander Lindkvist

Arbetsledare

Telefon: 076-677 70 47
E-post: alexander.lindkvist@pemapeople.se

Katarina Lock

Affärsområdeschef

Telefon: 076-546 10 39
E-post: katarina.lock@pemapeople.se

Engineering & Science

Markus Dahl

Konsultchef

Telefon: 076-677 70 52
E-post: markus.dahl@pemapeople.se

Entreprenad industri

Damir Tajic

Entreprenadchef

Telefon: 021-448 11 26
E-post: damir.tajic@pemapeople.se

Entreprenad Lager & Logistik

Andreas Christensen

Planning and sourcing manager

Telefon: 011-500 10 30
E-post: andreas.christensen@pemapeople.se

Fatima Lind

Produktionschef Stadium DC100

Telefon: 011-15 55 99
E-post: fatima.lind@pemapeople.se

Christoffer Hammargren

Planning and sourcing manager

Telefon: 011-500 10 37
E-post: christoffer.hammargren@pemapeople.se

Alexander Rådström

Produktionschef Stadium DC100

Telefon: 011-15 55 99
E-post: alexander.radstrom@pemapeople.se

God Bemanning

Industri

Kristina Peltola

Operation Manager

Telefon: 08-12 15 17 07
E-post: kristina.peltola@pemapeople.se

Tove Sundberg

Konsultchef (Föräldraledig)

Telefon: -
E-post: -

Andreas Schmidt

tf Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 21 90
E-post: andreas.schmidt@pemapeople.se

Christian Hagenbach

Konsultchef

Telefon: 076-546 10 42
E-post: christian.hagenbach@pemapeople.se

Lager & Logistik

Sophie Sköldin

Affärsområdeschef

Telefon: 076-546 10 22
E-post: sophie.skoldin@pemapeople.se

Susanne Ljungskog

Konsultchef

Telefon: 070-677 50 22
E-post: susanne.ljungskog@pemapeople.se

Micro Nordström

Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 92 91
E-post: micro.nordstrom@pemapeople.se

Oscar Kubowicz

Konsultchef

Telefon: 070-367 63 76
E-post: oscar.kubowicz@pemapeople.se

Tove Sundberg

Konsultchef (Föräldraledig)

Telefon: -
E-post: -

Dajana Horacek

Konsultchef

Telefon: 076-173 47 21
E-post: dajana.horacek@pemapeople.se

Ledning

Michael Gozzi

Koncern-VD

Telefon: 076-546 10 49
E-post: michael.gozzi@pemasweden.se

David Wallin

Affärsutvecklare

Telefon: 011- 13 00 82
E-post: david.wallin@pemapeople.se

Magnus Sundberg

CIO/ IT-chef

Telefon: 076-546 10 31
E-post: magnus.sundberg@pemasweden.se

Peter Johansson

Bemanningschef

Telefon: 076-677 70 18
E-post: peter.johansson@pemapeople.se

Tomas Almrot

CFO

Telefon: 070-513 89 52
E-post: tomas.almrot@pemasweden.se

Sourcing & Affärsstöd

Teresa Wetterberg

Affärsstöd

Telefon: 076-677 70 91
E-post: teresa.wetterberg@pemapeople.se

Martin Öhr

Sourcing- och rekryteringsansvarig tjänstemän

Telefon: 011-500 10 18
E-post: martin.ohr@pemapeople.se

Wille Ulrikson

Sourcingansvarig kollektivanställda

Telefon: 011-500 10 36
E-post: wille.ulrikson@pemapeople.se

Johanna Lagerström

Kandidatansvarig

Telefon: 08-12 20 37 44
E-post: johanna.lagerstrom@pemapeople.se

Shannen Foley

Kandidatansvarig

Telefon: 076 677 70 71
E-post: shannen.foley@pemapeople.se

Office, Rekrytering & Omställning

Sara Sköldebäck

Konsultchef

Telefon: 076-546 10 32
E-post: sara.skoldeback@pemapeople.se

Sälj

Magnus Andersson

Säljare, Delägare

Telefon: 011-13 00 79
E-post: magnus.andersson@pemapeople.se

Patrik Trygg

Sälj

Telefon: 011-500 10 26
E-post: patrik.trygg@pemapeople.se

Marcus Renell

Sälj

Telefon: 011-13 01 69
E-post: marcus.renell@pemapeople.se

Utbildning

Bert Lorentzon

Svetskonsult

Telefon: 070-715 26 70
E-post: bert.lorentzon@pemasvetsteknik.se

Efkan Colakoff

Utbildningsledare Svets

Telefon: 072-050 26 69
E-post: efkan.colakoff@pemapeople.se

Linda-Elise Karlsson

Utbildningsledare Svets

Telefon: 072-050 26 68
E-post: linda-elise.karlsson@pemapeople.se

Lennart Österholm

Utbildningsledare CNC

Telefon: 011-500 10 31
E-post: lennart.osterholm@pemapeople.se

Verkstad

Simon Vardi

Konsultchef

Telefon: 076-546 10 29
E-post: simon.vardi@pemapeople.se

Viktoria Axelsson

Konsultchef

Telefon: 076-677 70 57
E-post: viktoria.axelsson@pemapeople.se

Pema Partner

Henrik Anderson

VD - Pema Partner

Telefon: 076-677 70 81
E-post: henrik.anderson@pemapartner.se




Cookies

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på hemsidan. Genom att fortsätta godkänner du vår
användning av cookies. Läs hela vår cookie-policy här.öppnas i nytt fönster

Jag förstår